Fasády roku 2013

Máme za sebou rok 2013. Ďalší kreatívny rok kedy sme našim klientom pomôhli s návrhom ich životného priestoru. Pomáhali sme pri rozhodovaní, vytváraní, navrhovaní verejných ako aj súkromných priestorov. Poskytli sme cenné konzultácie a radu ktorá vždy viedla k spokojnosti ľudí ktorí nás o to požiadali. Spolu s našími partnermi sme previedli viac ako 40 návrhov fasád do reality a stali sa tak súčasťou verejných priestorov.

Návrhy fasád sú jednou z našich špecializácii a venujeme sa tejto činnosti už 3. rok. Za tento čas vytvorili viac ako 100 návrhov fasád rodinných domov, administratívnych budov a bytových domov. Naše návrhy sú našou prezentáciou, preto pristupujeme ku každej objednávke návrhu fasád svedomito a individuálne. Naše fasády vidí denne tisícky ľudí, preto si samy nemôžene dovoliť nespokojného klienta.

 

Ďakujeme týmto naším minuloročným klientom za ich spoluprácu, ako aj ostatným z predchádzajúcich rokov. Prajeme im, a tiež našim partnerom a ľuďom, ktorý nás podporovali, šťastný rok 2014, plný zdravia, pokoja a úspechov. Tešíme sa na spoluprácu s nimi ako aj našimi novými klientmi, aj v tomto roku 2014.

Prinásame Vám aj prehľad návrhov fasád z roku 2013: