Fotografia architektúry

Máte záujem o nafotenie interiéru alebo exteriéru architektúry? Chceli by ste mat prezentačné fotografie hotela, reštaurácie alebo firmy? Profesionálne propagačné fotografie pomôžu Vašej stavebnej firme, architektonickému alebo dizajnérskemu štúdiu zvidideľniť sa v najlepšom svetle. Kvalitné fotografie prinesú Vašim potencionálnym zákazníkom hodnotnejší opis ako písaný text alebo vizualizácie. Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a budeme sa snažiť Vám výjsť v ústrety.

Ponúkame tiež:

Autorské fotografie zelene, prírodných prvkov a krajiny aj vo velkých formátoch tlače.

Ponúkame Vám obrazy, fotografie tlačené na rôzny materiál a v rôznych veľkostiach so záhradnou tématikou. Sú ideálnym skrášlením interiérov, kuchýň, detských izieb, obývačiek, spální, pracovní, ale vyniknú aj v kanceláriách a administratívnych budovách. Pre ľudí riadiacich sa učením Feng Shuej môžu tieto obrazy dopomôcť k harmonizácii energií v obydlí a tým dosiahnuť cielený efekt rovnováhy.

Ničím nedosiahnete skrášlenie priestoru tak ako so zeleňou. Interiérové rastliny dokážu aj s obyčajného priestoru vykúzliť kúsok oázy. Pomôžte si k tomu aj našimi záhradnými fotografiami a nechajte ich oživiť svoj životný priestor.

Ukážky tlače fotografií na plátno

Fotografi Ján Brunčák a Nina Kováčiková Vám prinášajú kus prírody pretransformovaný do fotografie. Blízky vzťah k fotografovaným objektom môzete cítiť priamo zo snímkov. V prípade, že si neviete poradiť s výberom a máte nejakú osobnú požiadavku, kontaktute nás a povedzte nám Vaše predstavy. Urobíme čo bude v našich silách aby sme Vám vyhoveli.

Máte vlastný zelený objekt, ktorý by ste radi mali profesionálne odfotený? Naši fotografi Vám s tým pomôžu a profesionálnou technikou Vám požadovaný objekt odfotografujú.

Použitie fotografií

Vybrané fotografie po zakúpení je možné použiť na rôzne účely. Pri príprave katalógov, web stranok, či zariaďovaní interiéru. Vybrané fotografie je možné zakúpiť aj ako originály s certifikátom originality.

Cenu vybraného diela Vám pošleme na požiadanie.

V prípade, že máte záujem umiestniť fotografie podľa Feng Shuej učenia, radi Vám pomôžeme konzultáciou či celkovým návrhom interiéru.