Menu

O nás < back to home

Záhradná, krajinná architektúra a dizajn

Greenspaces- poskytujeme služby v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry v rámci celého Slovenska aj v zahraničí. Profesionálny prístup a spolupráca s odborníkmi z rôznych oblastí nám zaručujú komplexné pokrytie Vašich potrieb. Naše služby sú dostupné širokému okruhu zákazníkov. Vieme prispôsobiť projekt finančným požiadavkám zákazníka.

 

Štúdie: základná, cenovo dostupná forma projekcie, vďaka ktorej dostane klient ideovú predstavu ako pokračovať pri tvorbe záhrad, priestranstiev a rôznych krajinárskych úprav.

 

Realizačný projekt: projekt je vypracovaný tak, aby mal klient úplnú predstavu o vzhľade, vyhotovení a približnej cene realizácie projektu.

 

Projekty drobných stavieb: v spolupráci s odborníkmi vieme vypracovať realizačný projekt rôznych drobných stavieb ako napríklad krbov, pergol, prístreškov, jazierok, bazénov a podobne.

 

Poskytujeme tiež poradenstvo v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, rastlín, realizácií, ochrany rastlín a životného prostredia.

 

Ďalej Vám ponúkame služby v oblasti interiérového dizajnu a grafických návrhov fasád rodinných domov a rôznych budov.

Náš kreatívny proces

Prvý je kontakt

Kontaktom všetko začína a nič nestojí. Kontaktujete nás mailom alebo telefonicky a my sa Vám budeme snažiť čo najskôr k Vašim požiadavkám vyjadriť.

Opíšte nám Vaše predstavy

Pri kontakte nám skúste čo najviac a najlepšie opísať Vaše predstavy. Spomeňte všetko, čo by ste radi mali v návrhu aby sme Vám ho vedeli ušiť presne podľa Vašich predstáv. Pokiaľ by ste konkrétnu predstavu nemali, spoločnou komunikáciou k nej určite dospejeme.

S podkladmi to ide ľahšie

K Vašim požiadavkám skúste pripojiť aj podklady ako napr. fotky priestoru, plán pozemku, stavebnú dokumentáciu a podobne. Pokiaľ ich nemáte k dispozícii, nezúfajte. Niekedy to ide aj bez toho. Kontaktujte nás a preberieme spolu možnosti.

Vytvorenie návrhu

S podkladmi a Vašou predstavou prejdeme do ďalšej fázy a to návrh. Pretavíme Vaše požiadavky do reálnej formy, ktorú ešte spolu s Vami vyšperkujeme.

Partneri
PS stavbymarettahp projektcemix_fasadybasfweber_terranova_fasadytomovy-parky-skstopmg stavDulux_fasadybaumit_fasady3m

preloader